Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Draft Day (2014) me Titra Shqip

Draft Day (2014) me Titra Shqip

Fitoret më të mëdha nuk ndodhin gjithmonë në fushë.Apr. 11, 2014USA110 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sonny Weaver Jr. (Kevin Costner) është menaxheri i përgjithshëm i ekipit të futbollit Cleveland Browns. Në një përpjekje të dëshpëruar për të zgjidhur problemet me të cilat përballet skuadra duke kërkuar një numër të ri midis lojtarëve pa kontratë, gjatë rrugës Sonny do të ketë mundësinë të përplaset me trajnerin Vince Penn (Denis Leary) dhe të rrezikojë të humbasë gruan ( Jennifer Garner) dhe ekipin që ai do.

 

 

Draft Day – Disa fjalë më shumë

Drejtuar nga Ivan Reitman dhe shkruar nga Scott Rothman dhe Rajiv Joseph, Draft Day është një dramë sportive që tregon historinë e Sonny Weaver Jr., menaxher i përgjithshëm i një ekipi futbolli që dëshiron ta rikthejë ekipin e tij në këmbë falë blerjes së një lojtari të frikshëm për t’u kërkuar mes amatorëve të rinj. Në përpjekjen e tij të dëshpëruar për ta mbajtur skuadrën në këmbë, megjithatë, ai do të duhet të kuptojë se çfarë është i gatshëm të sakrifikojë profesionalisht dhe personalisht për të arritur përsosmërinë, duke u bërë arkitekti i fatit të të rinjve që ëndërrojnë të luajnë në NFL.

Larg nga të qenit një film thjesht i fokusuar në futboll, “Draft Day” është në fund të fundit historia e një njeriu që duhet të jetë në gjendje të dalë nga një rrugë pa krye dhe nga rreziku real në të cilin ai ka vënë karrierën e tij dhe të ardhmen e ekipit që drejton.  Duke ndjekur idenë e ëndrrës amerikane, Sonny bën më të mirën e tij dhe është i bindur se po merr vendimet e duhura kur gjatë ditës së parë të Draft-it të NFL, eventi vjetor tre-ditor gjatë të cilit 32 ekipet e NFL zgjedhin lojtarë nga kolegji. Sonny thirret të merret me përgjegjësitë e tij profesionale dhe me marrëdhëniet që ka me nënën (e ve pas vdekjes së babait një javë më parë), me të dashurën, me ish-bashkëshorten dhe në përgjithësi me vetë jetën.

Me mbështetjen e ekipit të vërtetë të futbollit Cleveland Browns dhe NFL, xhirimet për Draft Day filluan më 25 Prill 2013, gjatë Draft-it të NFL në Radio City Music Hall në Nju Jork, duke ndërthurur historinë e filmit me sekuencat e ngjarjes, bërë pothuajse në një stil dokumentar. Nëpërmjet bashkëpunimit me NFL, Ivan Reitman dhe kinematografi Eric Steelberg gjithashtu fituan akses në stadiumin FirstEnergy në Cleveland dhe në Qendrën e Trajnimit Atletik Cleveland Browns në Berea, Ohio.

Draft Day (2014) me Titra Shqip
Draft Day (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Draft Day
Vlerësimi IMDb 6.8 57,752 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 718 vota

Regjizori

Ivan Reitman
Regjizori

Aktorët

Kevin Costner isSonny Weaver Jr.
Sonny Weaver Jr.
Denis Leary isVince Penn
Vince Penn
Frank Langella isHarvey Molina
Harvey Molina
Sam Elliott isCoach Moore
Coach Moore
Sean Combs isChris Crawford
Chris Crawford
Terry Crews isEarl Jennings
Earl Jennings
Ellen Burstyn isBarb Weaver
Barb Weaver
Chadwick Boseman isVontae Mack
Vontae Mack
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Papillon (2017) me Titra Shqip
Until We Meet Again (2022) me Titra Shqip
Zipper (2015) me Titra Shqip
Rose Island 2020
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
The Company Men (2010) me Titra Shqip
Revenge of the Green Dragons (2014) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Things Heard & Seen 2021
Love Actually (2003) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit