Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dorian (2003) me Titra Shqip

Dorian (2003) me Titra Shqip

Bukuria është vetëm thellësia e lëkurës.Apr. 23, 2003Canada89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa punonte përkohësisht në një studio fotografike me fotografin e famshëm Bae, punëtorja e thjeshtë dhe e pashme Louis takohet me menaxherin e saj Henry, i cili është i impresionuar me bukurinë e saj. Ai e fton Louis për të bërë disa foto, i jep emrin artistik të Dorianit si homazh për “Dorian Grey” dhe një foto të tij në kornizë. Louis dëshiron të ketë të njëjtin fat si Dorian Grey dhe që nga ky moment ai bëhet shumë i suksesshëm në karrierën e modeles. Me kalimin e viteve, ai vëren se vetëm fotografia e tij plaket dhe ai ka të njëjtën fytyrë të viteve më parë.

Dorian (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dorian
Vlerësimi IMDb 3.8 724 vota
Vlerësimi TMDb 4 10 vota

Regjizori

Aktorët

Ethan Erickson isLouis/Dorian
Louis/Dorian
Victoria Sanchez isMariella Steiner
Mariella Steiner
Ron Lea isInspecteur Giatti
Inspecteur Giatti
Karen Cliche isChristine
Christine
Christoph Waltz isRolf Steiner
Rolf Steiner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lazarus Effect (2015) me Titra Shqip
Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Every Secret Thing (2014) me Titra Shqip
The Invasion (2007) me Titra Shqip
Warning Shot (2018) me Titra Shqip
Songbird (2020)
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Late Phases (2014) me Titra Shqip
Clean (2022) me Titra Shqip
Fierce People (2005) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
The Infernal Machine (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit