Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 266 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip

Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip

Familja është një udhëtim.Jun. 13, 2022USA109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë i sëmurë përfundimisht dhe vajza e tij adoleshente nisin një udhëtim rrugor nga Kalifornia në New Orleans për ribashkimin e tij të 20-të në kolegj. Ndërsa atje, ai fshehtas shpreson se ajo mund të ribashkohet me nënën që i la ata shumë kohë më parë.

Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Don’t Make Me Go (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Don't Make Me Go
Vlerësimi IMDb 6.6 2,249 vota
Vlerësimi TMDb 7.603 68 vota

Regjizori

Hannah Marks
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
In the Tall Grass (2019) me Titra Shqip
Diary of a Nymphomaniac (2008) me Titra Shqip
The Lazarus Project (2008) me Titra Shqip
A Man Apart (2003) me Titra Shqip
Farewell Darkness (2007) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
Payback 2021
Long Weekend (2009) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
Elite Squad: The Enemy Within 2010

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit