Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip

Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip

Apr. 21, 2021Italy90 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi Mirta vdes nga një mbidozë droge me të dashurin e saj, ajo ringjall e vetme dhe zbulon se është pjesë e një bote të dhunshme që nuk e dinte kurrë se ekzistonte.

Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Non mi uccidere
Vlerësimi IMDb 4.3 1,817 vota
Vlerësimi TMDb 4.2 104 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Rescue (2020) me Titra Shqip
5 to 7 (2014) me Titra Shqip
Press Play (2022) me Titra Shqip
7 Minutes (2014) me Titra Shqip
Morbius (2022) me Titra Shqip
Art of Love (2021) me Titra Shqip
Where the Crawdads Sing (2022) me Titra Shqip
Schindler’s List (1993) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Beneath a Sea of Lights 2020