Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 421 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip

Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip

Aug. 03, 2022Mexico85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vështirësitë e Sara, një stiliste e frustruar e modës që fajëson karmën për fatin e saj të keq. Fati do ta vërë ballë për ballë me motrën e saj, Lucy, e cila gëzon fat shumë të ndryshëm, dhe në një sërë ngjarjesh dhe ribashkimesh që do ta çojnë atë në një vendim radikal.

Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip
Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip
Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip
Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip
Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip
Don’t Blame Karma! (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal ¿Qué culpa tiene el karma?
Vlerësimi IMDb 5.6 5 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 30 vota

Regjizori

Elisa Miller
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

8-Bit Christmas (2021) me Titra Shqip
Candy (2006) me Titra Shqip
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Budapest (2018) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Like Father (2018) me Titra Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
Knight and Day (2010) me Titra Shqip