Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 52 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip

Donkeyhead (2022) me Titra Shqip

Familja. Besimi. Dhe fjalë me katër shkronja.Jan. 21, 2022Unknown106 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mona, një shkrimtare e dështuar, krijon një jetë të izoluar ndërsa kujdeset për babanë e saj të sëmurë sik, por kur ai pëson një goditje të dobët në tru, tre vëllezërit e motrat e saj të suksesshme shfaqen në pragun e saj të vendosur për të marrë kontrollin e situatës.

Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
Donkeyhead (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Donkeyhead
Vlerësimi IMDb 6.4 238 vota
Vlerësimi TMDb 6 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Despite the Night (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Tubelight (2017) me Titra Shqip
TÁR (2022) me Titra Shqip
Lust Stories (2018) me Titra Shqip
Picture of Beauty (2017) me Titra Shqip
Atlantis (2020) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
The Dark Horse (2014) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
Hustle (2022) me Titra Shqip
Nezha (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit