Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip

Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip

Dua paratë e mia plus interes… dhe një dhuratëNov. 15, 2013United Kingdom93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi kaloi 12 vjet burg për mbajtjen e gojës mbyllur, hajduti famëkeq Dom Hemingway është kthyer në rrugët e Londrës duke kërkuar të mbledhë atë që i kane borxh.

Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dom Hemingway
Vlerësimi IMDb 6.1 26,597 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 423 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Stone (2021) me Titra Shqip
The Misfits (2021) me Titra Shqip
Brotherhood (2010) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Uncharted (2022) me Titra Shqip
Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Magic Mike XXL (2015) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Bullet Proof (2022) me Titra Shqip
Paper Year (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit