Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 559 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip

Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip

Çdo gjë mund të ndodhë gjatë ditëve të qenve të verës. Më 22 gusht 1972, gjithçka ndodhi.Sep. 21, 1975United States125 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Më 22 gusht 1972, tre banditë sulmojnë një bankë në Bruklin. Njëri nga të tre tërhiqet menjëherë dhe ikën; Sal dhe Soni janë bllokuar në ambientet e bankës pas ndërhyrjes aksidentale të policisë. Mes dy grabitësve dhe policisë nis një tërheqje halucinative dhe në një farë mënyre groteske: në mes është stafi i bankës. Soni arrin të bisedojë dhe të negociojë kushtet për arratisjen; më pas, megjithatë, FBI merr përsipër operacionet.

Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dog Day Afternoon
Vlerësimi IMDb 8 239,912 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 1,981 vota

Regjizori

Burtt Harris
Regjizori

Aktorët

Al Pacino isSonny Wortzik
Sonny Wortzik
John Cazale isSalvatore 'Sal' Naturile
Salvatore 'Sal' Naturile
Charles Durning isDet. Sgt. Eugene Moretti
Det. Sgt. Eugene Moretti
Chris Sarandon isLeon Shermer
Leon Shermer
James Broderick isAgent Sheldon
Agent Sheldon
William Bogert isTV Anchorman
TV Anchorman
Penelope Allen isSylvia 'Mouth'
Sylvia 'Mouth'
Sully Boyar isMulvaney
Mulvaney
Carol Kane isJenny 'The Squirrel'
Jenny 'The Squirrel'
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Rainbow: A Private Affair (2017) me Titra Shqip
Doctor (2021) me Titra Shqip
The Infernal Machine (2022) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Cube Zero (2004) me Titra Shqip
Love on a Weekend (2010) me Titra Shqip
Our Father (2022) me Titra Shqip
After (2019) me Titra Shqip
86 Melrose Avenue (2021)
From Russia with Love (1963) me Titra Shqip
Don’t Look Up (2021) me Titra Shqip
The Pilot (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit