Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2020 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Dog (2022) me Titra Shqip

Dog (2022) me Titra Shqip

Një kafshë e ndyrë e papërshtatshme për shoqërinë njerëzore dhe një...Feb. 17, 2022USA101 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një rejnxher ushtrie dhe qeni i tij nisin një udhëtim përgjatë autostradës së Bregut të Paqësorit për të marrë pjesë në funeralin e një shoku.

Dog (2022) me Titra Shqip
Dog (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dog
Vlerësimi IMDb 6.8 3,391 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 50 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Einstein and Eddington (2008) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip
The Kindergarten Teacher (2018) me Titra Shqip
A Guide to Second Date Sex (2019) me Titra Shqip
I’m for the Hippopotamus (1979) me Titra Shqip
Soldier Boy (2019) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip
Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip
Red Cliff (2008) me Titra Shqip
The Lion King (1994) me Titra Shqip
Dog Day Afternoon (1975) me Titra Shqip