Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 475 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip

Doctor Strange (2016) me Titra Shqip

Hape mendjen. Ndryshoni realitetin tuaj.Oct. 25, 2016USA115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Stephen Strange, një neurokirurg i çuditshëm, humbet përdorimin e duarve në një aksident. Kjo në mënyrë të pashmangshme komprometon karrierën e tij dhe, në kërkim të një zgjidhjeje të dëshpëruar, Strange udhëton në Himalaje, ku zbulon misticizmin dhe fuqinë e fuqive magjike falë mentorit të ardhshëm Antik.

Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Doctor Strange (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Doctor Strange
Vlerësimi IMDb 7.5 657,934 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 17,889 vota

Regjizori

Aktorët

Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange
Chiwetel Ejiofor isBaron Karl Mordo
Baron Karl Mordo
Rachel McAdams isDr. Christine Palmer
Dr. Christine Palmer
Tilda Swinton isThe Ancient One
The Ancient One
Michael Stuhlbarg isDr. Nicodemus West
Dr. Nicodemus West
Benjamin Bratt isJonathan Pangborn
Jonathan Pangborn
Scott Adkins isLucian / Strong Zealot
Lucian / Strong Zealot
Zara Phythian isBrunette Zealot
Brunette Zealot
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Hollow Man 2000 me Titra Shqip
Beckett (2021) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
Gabbar Is Back (2015) me Titra Shqip
Cryo (2022) me Titra Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
The Matrix (1999) me Titra Shqip
Jurassic World: Fallen Kingdom (2018) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
Iron Man (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit