Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 190 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip

DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip

Ato janë luftëtaret e fundit. Ato kanë pamjen. Ato kanë marrë lëvizjet dhe burrat bien në këmbët e tyre.Sep. 07, 2006Germany87 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Katër rivale të bukura në një turne të arteve marciale vetëm me ftesë bashkojnë forcat kundër një kërcënimi të keq. Princesha Kasumi është një luftëtare aristokrate e trajnuar nga mjeshtra të arteve marciale. Tina Armstrong është një superyll i mundjes. Helena Douglas është një atlete me një të kaluar tragjike. Christie Allen fiton titullin e saj si një hajdute dhe një vrasëse me pagesë.

DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
DOA: Dead or Alive (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal DOA: Dead or Alive
Vlerësimi IMDb 4.8 44,879 vota
Vlerësimi TMDb 5.218 643 vota

Regjizori

Corey Yuen
Regjizori

Aktorët

Jaime Pressly isTina Armstrong
Tina Armstrong
Holly Valance isChristie Allen
Christie Allen
Sarah Carter isHelena Douglas
Helena Douglas
Kane Kosugi isRyu Hayabusa
Ryu Hayabusa
Steve Howey isWeatherby
Weatherby
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Surrogates (2009) me Titra Shqip
Chimera Strain (2018) me Titra Shqip
Sniper: Legacy 2014
Atomic Blonde (2017) me Titra Shqip
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith 2005
The Marksman 2005 me Titra Shqip
The Marine 4: Moving Target (2015) me Titra Shqip
Catch the Fair One (2022) me Titra Shqip
Jurassic Island (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit