Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 263 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Disenchanted (2022) me Titra Shqip

Disenchanted (2022) me Titra Shqip

Për fat të mirë kurrë më pas.Nov. 18, 2022USA119 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

E zhgënjyer nga jeta në qytet, e ndjerë e pavend në periferi dhe e frustruar që për fat të mirë nuk ka qenë aq e lehtë për t’u gjetur, Xhisiela i drejtohet magjisë së Andalazisë për ndihmë. Duke e shndërruar aksidentalisht të gjithë qytetin në një përrallë të jetës reale dhe duke vënë në rrezik lumturinë e ardhshme të familjes së saj, ajo duhet të garojë me kohën për të kthyer magjinë dhe për të përcaktuar se çfarë do të thotë me të vërtetë për të dhe familjen e saj përgjithmonë.

Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Disenchanted (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Disenchanted
Vlerësimi IMDb 6.6 84 vota
Vlerësimi TMDb 7.645 251 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lady and the Tramp (1955) me Dublim Shqip
Alpha House (2014) me Titra Shqip
Rush Hour 2 2001
Tale of Tales (2015) me Titra Shqip
Cooking with Love (2018) me Titra Shqip
The Star (2017) me Titra Shqip
Space Sweepers 2021
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life (2003) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
Entourage (2015) me Titra Shqip
The Royal Treatment (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit