Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1613 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dirty Work (2018) me Titra Shqip

Dirty Work (2018) me Titra Shqip

Nuk ka asgjë të keqe të bëhesh pak pis.Feb. 03, 2018United Kingdom101 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Arabella, një stiliste në vështirësi, merr një punë duke punuar si blerëse personale për Marylin- një romanciere e suksesshme erotike. Një ditë, Arabella po provon fshehurazi disa nga veshjet e shtrenjta të Marilyn-it, kur Merylin papritur vjen herët në shtëpi……por ajo nuk është vetëm. Arabella fshihet dhe shikon teksa Marilyn hyn me një burrë tërheqës që nuk është burri i saj. Dyshja bëjnë dashuri në shtrat dhe Arabella ndizet nga ajo që sheh. Arabella vazhdon të fshihet dhe të shikojë që aferat e shumta të Marilyn të ndodhin në dhomën e gjumit, derisa një ditë ajo kapet nga Marilyn e cila pranon se e dinte që Arabella e kishte parë gjatë gjithë kohës. Gjërat bëhen të avulluara mes dyshes, por së shpejti ata do të përballen me dikë që di për lidhjen e tyre dhe do të bëjë gjithçka për ta ndaluar atë.

Dirty Work (2018) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dirty Work
Vlerësimi IMDb 3.3 354 vota
Vlerësimi TMDb 3.6 5 vota

Regjizori

Louisa Warren
Regjizori

Aktorët

Keely Cat Wells isArabella Childs
Arabella Childs
Claudine-Helene Aumord isMarylin Blacklock-Charterhouse
Marylin Blacklock-Charterhouse
Marc Ozall isRoss Charterhouse
Ross Charterhouse
Stefano Foster isCaster Freedman
Caster Freedman
Darrell Griggs isMarcus Bentley
Marcus Bentley
Tiffany-Ellen Robinson isSaffy Chamberson
Saffy Chamberson
Ezzet-Charbel Baccache isMartin Sheppard
Martin Sheppard
Tara MacGowran isDungeon House Mother
Dungeon House Mother
Cassandra French isDetective Waters
Detective Waters
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Priest 2021
Wolf (2021) me Titra Shqip
Clean (2022) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Don’t Kill Me (2021) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Nowhere Special (2020) me Titra Shqip
Adrift (2018) me Titra Shqip
7th & Union (2021) me Titra Shqip
Boyfriends of Christmas Past (2021) me Titra Shqip
Bad Santa (2003) me Titra Shqip
Flyboys (2006) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit