Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 190 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Diorama (2022) me Titra Shqip

Diorama (2022) me Titra Shqip

May. 06, 2022Sweden100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa keqkomunikimi dhe tundimet janë të shumta, martesa dikur pasionante e një çifti zbërthehet ngadalë, e rrëfyer përmes dioramave humoristike.

Diorama (2022) me Titra Shqip
Diorama (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diorama
Vlerësimi IMDb 6.6 44 vota
Vlerësimi TMDb 5.667 6 vota

Regjizori

Tuva Novotny
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Snipers (2022) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
The Hater (2020)
In Good Company (2004) me Titra Shqip
Schindler’s List (1993) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Homebound (2022) me Titra Shqip
Supremacy (2014) me Titra Shqip
The Princess Switch (2018) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
Congo (2018) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit