Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 138 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dinosaur World (2020) me Titra Shqip

Dinosaur World (2020) me Titra Shqip

Oct. 23, 2020China75 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lojtarët më të mirë nga e gjithë bota janë mbledhur për të qenë minjtë laboratorikë të Russell në lojën e tij të re, gjithçka mund të ndodhë. Të gjithë i kanë sytë te çmimi, i cili do t’i japë një shans të dytë në jetë. Lakmia do të marrë përsipër miqësinë, aleatët do të bëhen armiq dhe e papritura do të vijë me çdo lëvizje që bëni në këtë botë të sajuar të infektuar me dinosaurët. Vetëm një mund të dalë triumfues.

Dinosaur World (2020) me Titra Shqip
Dinosaur World (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 恐龙世界
Vlerësimi IMDb 3.2 120 vota
Vlerësimi TMDb 4.7 6 vota

Regjizori

Aktorët

Steven He isZhaoQuan
ZhaoQuan
Mike Pu isPeter
Peter
Roman Alcantara isGame Programmer 3
Game Programmer 3
Tracy Ju isVivian
Vivian
Brooks Ryan isGamer #9
Gamer #9
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ice Age: Collision Course (2016) me Dublim Shqip
American Ninja 1985
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
Liger (2022) me Titra Shqip
Kicks (2016) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Prizefighter: The Life of Jem Belcher (2022) me Titra Shqip
The Vindicator (2020)
Chip ‘n Dale: Rescue Rangers (2022) me Titra Shqip
Everest (2015) me Titra Shqip
Army of One 2020 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit