Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 261 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip

Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip

Dashuria është e çrregullt.Jul. 01, 2021United States92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Rathcarts dhe Gibbons mund të konsiderohen Montag-ët dhe Capulet-ët të sotëm. Familjet rivale, secila kontrollon perandorinë e vet mediatike në New York City. Sidoqoftë, fëmijët e tyre të vegjël e injorojnë grindjen familjare dhe bien në dashuri, pavarësisht se prindërit e tyre përpiqen t’i mbajnë larg.

Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Die in a Gunfight (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die in a Gunfight
Vlerësimi IMDb 5.4 62 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 6 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

That’s Amor (2022) me Titra Shqip
They Call Me Jeeg (2016) me Titra Shqip
AVP: Alien vs. Predator (2004) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
Respect the Jux (2022) me Titra Shqip
Spiritwalker (2021) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
Below Zero 2021 me titra shqip
Luna Park (2022) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip