Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 99 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip

Mirë se vini në klasën tjetërMar. 25, 2011USA99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e vogëlushit Greg vazhdon të ecë mes problemeve të vjetra dhe të reja që shfaqen në horizont. Dhe kështu, gjatë vitit të dytë të shkollës së mesme ai do të duhet të mësojë se si të menaxhojë vështirësitë që lidhen me një kurs noti dhe një garë për magjistarët e rinj, ndërsa në shtëpi do t’i duhet të gjejë një mënyrë për të ndaluar shtypjen dhe abuzimin e tij nga vëllai i madh Rodrick.

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules
Vlerësimi IMDb 6.5 29,031 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 818 vota

Regjizori

David Bowers
Regjizori

Aktorët

Zachary Gordon isGreg Heffley
Greg Heffley
Devon Bostick isRodrick Heffley
Rodrick Heffley
Robert Capron isRowley Jefferson
Rowley Jefferson
Steve Zahn isFrank Heffley
Frank Heffley
Rachael Harris isSusan Heffley
Susan Heffley
Peyton List isHolly Hills
Holly Hills
Andrew McNee isCoach Malone
Coach Malone
Serge Houde isMr. Salz
Mr. Salz
Terence Kelly isGrandpa Heffley
Grandpa Heffley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Get Hard (2015) me Titra Shqip
When Cows Fly 2019 me Titra Ship
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
College Road Trip (2008) me Titra Shqip
MILF (2018) me Titra Shqip
Dumbo (1941) me Dublim Shqip
1000 Miles From Christmas (2021) me Titra Shqip
Alvin and the Chipmunks (2007) me Dublim Shqip
The Last Shift 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit