Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 155 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip

Shkolla është jashtë për verënAug. 02, 2012USA94 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me ardhjen e verës dhe mbarimin e shkollës, Greg planifikon t’i kalojë pushimet në klubin e fshatit të babait të Rowley-t, nga ku, pas disa ditësh qëndrimi dhe disa ankesave të shumta, ai dëbohet pa asnjë mundësi që të shkelë atje përsëri. Duke qenë se nuk ka shumë para në familje, Gregu detyrohet të heqë dorë edhe nga pushimet e planifikuara në plazh: në këmbim e çon nëna e tij në një pishinë të madhe në qytet. Gregut nuk i pëlqen veçanërisht ai vend dhe harton një plan alternativ për të fituar para dhe për të shijuar pushimet që ëndërronte …

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diary of a Wimpy Kid: Dog Days
Vlerësimi IMDb 6.3 24,305 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 706 vota

Regjizori

David Bowers
Regjizori

Aktorët

Zachary Gordon isGreg Heffley
Greg Heffley
Steve Zahn isFrank Heffley
Frank Heffley
Devon Bostick isRodrick Heffley
Rodrick Heffley
Robert Capron isRowley Jefferson
Rowley Jefferson
Rachael Harris isSusan Heffley
Susan Heffley
Peyton List isHolly Hills
Holly Hills
Karan Brar isChirag Gupta
Chirag Gupta
Laine MacNeil isPatty Farrell
Patty Farrell
Connor Fielding isManny Heffley
Manny Heffley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aladdin (1992) me Titra Shqip
Her Minor Thing (2005) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Falling for Figaro (2021) me Titra Shqip
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Hocus Pocus (1993) me Titra Shqip
The Adam Project (2022) me Titra Shqip
The Taming of the Shrewd (2022) me Titra Shqip
Locked Down 2021
The After Party (2018) me Titra Shqip
Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
The Overnight (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit