Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 236 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip

Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip

Shkolle e re. Djathë i vjetër.Dec. 03, 2021USA58 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Greg Heffley është një fëmijë i dobët dhe ambicioz, me një imagjinatë të gjallë dhe plane të mëdha për t’u bërë i pasur dhe i famshëm, por para së gjithash duhet t’i mbijetojë shkollës së mesme. Për t’i bërë gjërat edhe më keq, miku më i mirë i Gregut, Rowley, duket se e kalon jetën dhe ia del me lehtësi në çdo gjë! Ndërsa detajet e përpjekjeve të tij gazmore – dhe shpesh katastrofike – për t’u ndjerë të përshtatshme mbushin faqet e ditarit të tij, Greg mëson të vlerësojë miqtë e vërtetë dhe kënaqësinë që vjen nga lufta për atë që është e drejtë.

Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diary of a Wimpy Kid
Vlerësimi IMDb 10 6 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 15 vota

Regjizori

Aktorët

Brady Noon isGreg Heffley (voice)
Greg Heffley (voice)
Ethan William Childress isRowley Jefferson (voice)
Rowley Jefferson (voice)
Hunter Dillon isRodrick Heffley (voice)
Rodrick Heffley (voice)
Erica Cerra isSusan Heffley (voice)
Susan Heffley (voice)
Chris Diamantopoulos isFrank Heffley (voice)
Frank Heffley (voice)
Gracen Newton isManny (voice)
Manny (voice)
Christian Convery isFregley (voice)
Fregley (voice)
Jessica Mikayla Adams isBraces Girl (voice)
Braces Girl (voice)
Cyrus Arnold isTeen Driver (voice)
Teen Driver (voice)
Braxton Baker isTeen with Mullet (voice)
Teen with Mullet (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Brand New Adventures of Aladin (2018) me Titra Shqip
See How They Run (2022) me Titra Shqip
Jolt (2021) me Titra Shqip
A River Runs Through It (1992) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
Happy Family (2018) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Accident Man: Hitman’s Holiday (2022) me Titra Shqip
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Miss (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit