Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5245 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3dood.la
Diana (2018) me Titra Shqip

Diana (2018) me Titra Shqip

Sep. 21, 2018Spain101 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sofia është një prostitutë e profilit të lartë ndërsa Jano është një sipërmarrës i suksesshëm shumë diskret. Gjatë një mbrëmjeje në një apartament në Madrid, Jano bëhet një nga klientët e gruas. Së bashku, ata jetojnë një natë shqetësuese që fillon kur në lëkurën e Sofia Jano zbulon një tatuazh me emrin Diana. Kush është Diana dhe çfarë do të thotë vërtet për Sofjen?

Diana (2018) me Titra Shqip
Diana (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diana
Vlerësimi IMDb 5.1 161 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 7 vota
Shpërndarë6

Tituj të Ngjashëm

It Follows (2014) me Titra Shqip
Saw (2004) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Compulsion (2016) me Titra Shqip
Quills (2000) me Titra Shqip
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
Shame (2011) me Titra Shqip
The Parasite Doctor Suzune: Evolution (2011) me Titra Shqip
Detective Byomkesh Bakshy! (2015) me Titra Shqip
In Bed (2005) me Titra Shqip
Plush (2013) me Titra Shqip
Agatha and the Midnight Murders (2020)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit