Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 343 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Diabolik (2021) me Titra Shqip

Diabolik (2021) me Titra Shqip

Dec. 16, 2021Italy133 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1960, qyteti i Clerville. Vizita e ardhshme e trashëgimtares Eva Kant, e cila do të sjellë me vete një diamant të famshëm rozë, tërheq vëmendjen e Diabolik, hajdutit të pagabueshëm dhe të pakapshëm, identiteti i vërtetë i të cilit nuk dihet: ndërsa përpiqet të vjedhë xhevahirin, ai e gjen veten të magjepsur nga Eva, një ndjenjë që ajo mund të jetë reciproke. Por policia, e udhëhequr nga inspektori Ginko, po i afrohet me shpejtësi…

Diabolik (2021) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Diabolik (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Diabolik
Vlerësimi IMDb 6.2 1,281 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 239 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Resident Evil: Afterlife (2010) me Titra Shqip
Mondocane (2021) me Titra Shqip
Werewolf by Night (2022) me Titra Shqip
Shadow in the Cloud 2020
Combustion (2013) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip
The Scrapper (2021) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Deadpool 2 2018
Narco Sub 2021
Carter (2022) me Titra Shqip
Thor: Love and Thunder (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit