Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 431 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Devil’s Workshop (2022) me Titra Shqip

Devil’s Workshop (2022) me Titra Shqip

Të gjithë kemi demonët tanë.Sep. 30, 2022USA86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I dëshpëruar për një rol si demonolog, aktori në vështirësi Clayton kontakton Elizën, një eksperte në dijet e djallit, për ta ndihmuar atë të përgatitet. Ndërsa ai kalon fundjavën në shtëpinë e saj, Eliza e detyron Klejtonin të përballet me të kaluarën e tij shqetësuese, të kryejë rituale të errëta dhe të sakrifikojë një dhi. A dëshiron ajo ta ndihmojë Klejtonin, ta joshë atë – apo ta shkatërrojë?

Devil’s Workshop (2022) me Titra Shqip
Devil’s Workshop (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Devil's Workshop
Vlerësimi IMDb 4.8 9 vota
Vlerësimi TMDb 3 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Candyman (2021) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip
The Invitation (2022) me Titra Shqip
The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip
My Best Friend’s Exorcism (2022) me Titra Shqip
Maneater (2022) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
The Hole (2001) me Titra Shqip
The Power 2021
The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
The Descent: Part 2 (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit