Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 219 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
  • Server 2fcom
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip

Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip

Dec. 31, 2015China135 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Pasi u refuzua nga kolegji i policisë, një burrë i sjellshëm udhëton për në Bangkok, ku ai dhe një i afërm i largët energjik duhet të zgjidhin një rast vrasjeje.

Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 唐人街探案
Vlerësimi IMDb 6.6 2,277 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 50 vota

Regjizori

Chen Sicheng
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
The Last Mark (2022) me Titra Shqip
Heber Holiday (2007) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Die Hard 2 (1990) me Titra Shqip
Things Heard & Seen 2021
Turbo Kid (2015) me Titra Shqip
It’s Kind of a Funny Story (2010) me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
Meet Cute (2022) me Titra Shqip