Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 90 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Destination Marfa (2021) me Titra Shqip

Destination Marfa (2021) me Titra Shqip

Aug. 02, 2021USA97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa në një udhëtim rrugor nga një fundjavë e gjatë në gatimin e Terlingua, katër miq të përjetshëm vendosin të devijojnë nga rruga dhe të shkojnë në një qytet të vogël të Teksasit Perëndimor të njohur si Marfa. Çfarë i tërhoqi ata për ta bërë këtë? A mund të jenë dritat fantazmë të çuditshme të pashpjegueshme për të cilat njihet Marfa?

Destination Marfa (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Destination Marfa
Vlerësimi IMDb 6.7 1,609 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Andy Stapp
Regjizori

Aktorët

Tony Todd isMayor Henry
Mayor Henry
Stelio Savante isVincent (The Hitchhiker)
Vincent (The Hitchhiker)
Kyle Colton isMatthew Bench
Matthew Bench
Tracy Perez isAllie Holliwell
Allie Holliwell
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Replicant (2001) me Titra Shqip
Dead Rising: Watchtower (2015) me Titra Shqip
Avatar (2009)
Risen (2021) me Titra Shqip
The Lift (2021) me Titra Shqip
The Hyperions (2022) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Don’t Look Up (2021) me Titra Shqip
Face/Off (1997) me Titra Shqip
Lightyear (2022) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit