Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1783 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Despite the Night (2015) me Titra Shqip

Despite the Night (2015) me Titra Shqip

Oct. 11, 2015Canada150 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I riu Lenz kthehet nga Anglia në Paris me synimin për të gjetur të dashurën e tij Madeleine. Në vend të saj, megjithatë, ai gjen Helenën dhe Lenën me pasoja shkatërruese.

Despite the Night (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Malgré la nuit
Vlerësimi IMDb 5.9 451 vota
Vlerësimi TMDb 7 12 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Skënderbeu aka The Great Warrior Skanderbeg (1953) Film Shqiptar
Dark Places (2015) me Titra Shqip
Trainspotting (1996) me Titra Shqip
Devil’s Workshop (2022) me Titra Shqip
Resident Evil: Apocalypse (2004) me Titra Shqip
True to the Game (2017) me Titra Shqip
Queen & Country (2015) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Saw III (2006) me Titra Shqip
Wrong Turn 2: Dead End 2007 me Titra Shqip
Una Femmina: The Code of Silence (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit