Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2009 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Desire (2011) me Titra Shqip

Desire (2011) me Titra Shqip

Dashuri, dëshirë dhe ndërlikime ...Sep. 14, 2011France103 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Jetët e njerëzve të ndryshëm përmbysen nga takimi i tyre me Cecile (Deborah Revy) e cila është objekt i dëshirës së shumë njerëzve, por të lirë për të zgjedhur. Provokuese dhe ekstroverte, Cecile drejton një jetë seksuale të lirë, e cila, duke shkelur normat shoqërore dhe duke thyer tabu, i shtyn të gjithë të zbulojnë veten se kush janë. Në kërkimin e saj për të vërtetën, Cecile përdor fuqinë e saj të joshjes për të gjetur vërtetësinë e të gjithëve.

Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Desire (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Q
Vlerësimi IMDb 5.5 6,487 vota
Vlerësimi TMDb 5 280 vota
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Son of a Gun (2014) me Titra Shqip
Speak No Evil (2022) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
The Railway Children Return (2022) me Titra Shqip
Kinsenas, Katapusan (2022) me Titra Shqip
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Irreversible (2002) me Titra Shqip
Blaze (2022) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
ONODA: 10,000 Nights in the Jungle (2021) me Titra Shqip
Below Her Mouth (2017) me Titra Shqip
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit