Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 673 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Derë e Hapur aka Open Door (2019) Film Shqiptar

Derë e Hapur aka Open Door (2019) Film Shqiptar

Aug. 19, 2019Albania78 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Rudina, një grua në moshë të mesme, niset për një udhëtim të gjatë me motrën e saj Elma dhe djalin e saj 5-vjeçar, shtatzënë dhe beqare, për në fshatin e largët shqiptar ku ata u rritën. Plani i Rudinës është të shohë babanë e rreptë dhe tradicionalist dhe më pas të shkojë në shtëpi pa u errësuar. Gjatë rrugës, Elma propozon idenë që të angazhojë një ish-shok klase për të luajtur rolin e burrit të saj.

Derë e Hapur aka Open Door (2019) Film Shqiptar
Titulli origjinal Derë e hapur
Vlerësimi IMDb 6.5 55 vota
Vlerësimi TMDb 10 1 vota

Regjizori

Florenc Papas
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dirty Dancing: Havana Nights (2004) me Titra Shqip
Uncle Frank 2020
One Flew Over the Cuckoo’s Nest (1975) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
Little Thirteen (2012) me Titra Shqip
2 Gisht Mjaltë aka 2 Fingers Honey (2019) Film Shqiptar
The King’s Daughter (2022) me Titra Shqip
Cyrano (2021) me Titra Shqip
Knocking (2021) me Titra Shqip
On My Skin (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit