Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 234 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Derailed (2002) me Titra Shqip

Derailed (2002) me Titra Shqip

Sëmundja më vdekjeprurëse e zbuluar ndonjëherë është gati të përhapet në botë.May. 19, 2002USA89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një tren jashtë kontrollit që mban pengje dhe agjentin e bio-armëve të teknologjisë së lartë, Kristofin, bëhet një ushtri e vetme për të nxjerrë nga shinat terroristët dhe për të shpëtuar jetën e të gjithëve në bord!

Derailed (2002) me Titra Shqip
Derailed (2002) me Titra Shqip
Derailed (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal Derailed
Vlerësimi IMDb 3.9 8,030 vota
Vlerësimi TMDb 5 209 vota

Regjizori

Aktorët

Jean-Claude Van Damme isJacques Kristoff
Jacques Kristoff
Tomas Arana isMason Cole
Mason Cole
Laura Harring isGalina Konstantin
Galina Konstantin
Susan Gibney isMadeline Kristoff
Madeline Kristoff
Jessica Bowman isBailey Kristoff
Bailey Kristoff
Kris Van Damme isEthan Kristoff
Ethan Kristoff
John Bishop isBob Sterling
Bob Sterling
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Out of Reach 2004 me Titra Shqip
Last Looks (2021) me Titra Shqip
Total Recall (2012) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip
Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
Spooks: The Greater Good (2015) me Titra Shqip
Sonic the Hedgehog (2020) me Titra Shqip
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip
Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit