Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 289 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Der Albaner aka The Albanian (2010) Film Shqiptar

Der Albaner aka The Albanian (2010) Film Shqiptar

Jun. 28, 2010Albania105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Arbeni është një i ri shqiptar që jeton duke bërë tregti të vogla me të atin mes Greqisë dhe Shqipërisë. Mjaft për të mbijetuar por jo për t’u martuar me Etlevën, të cilën ai e do shumë dhe që është shtatzënë. Të “shlyejë” borxhin e nderit me të atin Arben duhet të gjejë 10 mijë euro. Kështu niset në Gjermani, në Berlin, ku pas pak hyn në një rreth shumë të rrezikshëm që mund t’i lejonte në një kohë të shkurtër të grumbullonte paratë që i nevojiteshin.

Der Albaner aka The Albanian (2010) Film Shqiptar
Titulli origjinal Shqiptari
Vlerësimi IMDb 7.1 662 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 13 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Erin Brockovich (2000) me Titra Shqip
The World to Come (2021) me Titra Shqip
Limelight (1952) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip
Dracula Untold (2014) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
Kidnapping Mr. Heineken (2015) me Titra Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Trevor: The Musical (2022) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit