Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip

Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip

Feb. 01, 2002Unknown72 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa në anijen e lundrimit Dennis, Xhoi, Margareta dhe Rufi gjejnë një princeshë që hipnotizohet, ndërkohë që dy mashtrues janë pas unazës që princesha mban.

Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Dennis the Menace: Cruise Control
Vlerësimi IMDb 5.1 208 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 10 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ben & Jody (2022) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Pete Winning and the Pirates (2015) me Titra Shqip
Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
My Sweet Monster (2021) me Titra Shqip
X-Men 2000
A Whisker Away 2020
The Wolf and the Lion (2021) me Titra Shqip
Here Out West (2022) me Titra Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit