Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Demonic (2015) me Titra Shqip

Demonic (2015) me Titra Shqip

Çdo shtëpi ka sekretet e vetaFeb. 12, 2015United Kingdom83 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një oficer policie dhe një psikolog hetojnë vdekjen e pesë personave që u vranë ndërsa përpiqeshin të thërrisnin fantazmat.

Demonic (2015) me Titra Shqip
Demonic (2015) me Titra Shqip
Demonic (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Demonic
Vlerësimi IMDb 5.3 15,303 vota
Vlerësimi TMDb 5.28 419 vota

Regjizori

Will Canon
Regjizori

Aktorët

Maria Bello isDr. Elizabeth Klein
Dr. Elizabeth Klein
Frank Grillo isDetective Mark Lewis
Detective Mark Lewis
Cody Horn isMichelle
Michelle
Aaron Yoo isDonnie
Donnie
Ashton Leigh isSara Mathews
Sara Mathews
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Don’t Breathe (2016) me Titra Shqip
Cold Prey III (2010) me Titra Shqip
The Night Comes for Us (2018) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Heart of Dragon (1985) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
The Gray Man (2022) me Titra Shqip
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
So Cold the River (2022) me Titra Shqip
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit