Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 208 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip

Me tehun tuaj, jepini fund makthit.Oct. 16, 2020Japan117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi familja e tij është vrarë dhe motra e tij është kthyer në një demon, fillon udhëtimi i Tanjiro Kamado si një gjahtar demonësh. Tanjiro dhe shokët e tij fillojnë një mision të ri në bordin e Mugen, Treni i Pafund.

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Titulli origjinal 劇場版「鬼滅の刃」無限列車編
Vlerësimi IMDb 8.4 22,908 vota
Vlerësimi TMDb 8.4 1,171 vota

Regjizori

Aktorët

Natsuki Hanae isTanjirō Kamado (voice)
Tanjirō Kamado (voice)
Akari Kito isNezuko Kamado (voice)
Nezuko Kamado (voice)
Hiro Shimono isZenitsu Agatsuma (voice)
Zenitsu Agatsuma (voice)
Yoshitsugu Matsuoka isInosuke Hashibira (voice)
Inosuke Hashibira (voice)
Satoshi Hino isKyōjurō Rengoku (voice)
Kyōjurō Rengoku (voice)
Takahiro Sakurai isGiyū Tomioka (voice)
Giyū Tomioka (voice)
Katsuyuki Konishi isTengen Uzui (voice)
Tengen Uzui (voice)
Saori Hayami isShinobu Kochō (voice)
Shinobu Kochō (voice)
Kenichi Suzumura isObanai Iguro (voice)
Obanai Iguro (voice)
Tomokazu Seki isSanemi Shinazugawa (voice)
Sanemi Shinazugawa (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Spy (2002) me Titra Shqip
Beverly Hills Ninja (1997) me Titra Shqip
The Last Castle (2001) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Dinosaur World (2020) me Titra Shqip
Jungle Cruise (2021) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa 2021