Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 213 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbhight.com
  • Server 3fcom
Delta Farce 2007 me Titra Shqip

Delta Farce 2007 me Titra Shqip

Në këtë luftë era nuk fryn… Bërtet.May. 11, 2007United States90 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi punën e tij dhe gruan e tij brenda 24 orësh, Larry vendos ta trajtojë veten me një fundjavë argëtimi me dy miqtë e tij Bill dhe Everett. Relaksimi i tyre mbaron shpejt kur Rreshteri Kilgrove gabimisht i ngatëron ata si rezervistë të ushtrisë dhe i detyron ata të hipin në një aeroplan që drejtohet për në Falluxha. Një gabim i pilotit bën që ata të zbarkojnë në Meksikë, por të tre, të bindur se janë në Irak, u nisën për të çliruar një fshat të vogël rural nga abuzimet e një komandanti lufte. Në vend të kësaj, ata do ta gjejnë veten përballë trafikantit të pamëshirshëm të drogës Carlos Santana.

Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Titulli origjinal Delta Farce
Vlerësimi IMDb 3.6 10,732 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 119 vota

Regjizori

C.B. Harding
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Babysitter (2022) me Titra Shqip
Harry Potter and the Philosopher’s Stone (2001)
Shottas (2002) me Titra Shqip
Cutthroat Island (1995) me Titra Shqip
Predator (1987) me Titra Shqip
The Bourne Legacy 2012 me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
The Marksman 2005 me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Taken (2008) me Titra Shqip
Salting the Battlefield (2014) me Titra Shqip