Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 121 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip

Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip

Ju nuk keni parë të keqen e vërtetë.Jul. 01, 2014United States118 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një polic irlandez nga Nju Jork heton një seri krimesh të tmerrshme kur një prift e bind atë që, megjithë bindjet e tij fetare, ato janë rezultat i botës së posedimit okult dhe demoniak. Të dy do të punojnë së bashku për të zgjidhur çështjen dhe për të luftuar forcat paranormale që i kundërshtojnë ato.

Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deliver Us from Evil
Vlerësimi IMDb 6.2 73,109 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 1,536 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
Kill Switch (2017) me Titra Shqip
Legion 2010
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Luna Park (2022) me Titra Shqip
The Barber 2002
Oculus (2014) me Titra Shqip
Halloween Kills (2021) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip
Mr. Nice (2010) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip