Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 123 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip

Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip

Për viktimat, nuk ka gjë të tillë si shpëtimi.Jun. 24, 2006United States101 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Regjisorja e dokumentarëve Amy Berg heton jetën 30-vjeçare të pedofilit At Oliver O’Grady dhe ekspozon korrupsionin brenda Kishës Katolike që e lejoi atë të abuzonte me fëmijë të panumërt. Historitë e viktimave dhe një intervistë shqetësuese me O’Grady ofrojnë një pamje në mendjen e trazuar të udhëheqësit shpirtëror i cili u zhvendos nga famullia në famulli duke fituar besimin… gjatë gjithë kohës duke tradhtuar kaq shumë njerëz.

Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deliver Us from Evil
Vlerësimi IMDb 7.9 9,946 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 150 vota

Regjizori

Amy J. Berg
Regjizori

Aktorët

Pope Benedict XVI isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Adam isHimself
Himself
Monsignor Cain isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Adverse (2020) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976) me Titra Shqip
The Big Bounce (2004) me Titra Shqip
A Violent Man (2017) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Messi (2014) me Titra Shqip
The Outfit (2022) me Titra Shqip
Now You See Me 2 (2016) me Titra Shqip
Swimming Pool (2003) me Titra Shqip
Harold Robbins’ Body Parts (2001) me Titra Shqip
Capote 2005 me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip