Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 159 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story (2022) me Titra Shqip

Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story (2022) me Titra Shqip

Jun. 03, 2022USA103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Drejtuar nga regjisori fitues i çmimeve Ben Masters, Deep in the Heart është një festë vizualisht mahnitëse e peizazheve të ndryshme të Teksasit dhe kafshëve të egra të jashtëzakonshme që nuk gjenden askund tjetër. I treguar përmes syve të specieve të kafshëve të egra duke filluar nga mustaku i verbër misterioz deri te luani i pakapshëm malor, filmi ndjek marrëdhënien tonë gjithnjë në ndryshim me botën natyrore dhe mënyrën se si ne e ndikojmë atë. I transmetuar nga Teksasi i dashur, Matthew McConaughey, filmi synon të mbrojë vendet tona të egra të mbetura dhe të njohë rëndësinë e ruajtjes së Teksasit në një shkallë kontinentale.

Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story
Vlerësimi IMDb 8.1 109 vota

Regjizori

Ben Masters
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Strip Down, Rise Up (2021) me Titra Shqip
Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts (2022) me Titra Shqip
Make Us Dream (2018) me Titra Shqip
Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom (2015) me Titra Shqip
Becoming Zlatan (2016) me Titra Shqip
Money Heist: The Phenomenon (2020) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
Diego Maradona (2019) me Titra Shqip
Where in the World Is Osama Bin Laden? (2008) me Titra Shqip
Zanetti Story (2015) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Crossing the Bridge: The Sound of Istanbul (2005) me Titra Shqip