Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Deep Hatred (2022) me Titra Shqip

Deep Hatred (2022) me Titra Shqip

Mbroni shpirtin tuaj me çdo kusht.Mar. 04, 2022Brazil74 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grua e re me emrin Cindy kthehet në shtëpinë e saj familjare pas vdekjes së babait të saj dhe shpejt kupton se shtëpia mban një sekret të tmerrshëm që e vë atë dhe miqtë e saj në rrezik.

Deep Hatred (2022) me Titra Shqip
Deep Hatred (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deep Hatred
Vlerësimi IMDb 4.2 844 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 1 vota

Regjizori

Ale McHaddo
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Lifeforce (1985) me Titra Shqip
Pathology (2008) me Titra Shqip
Vicious Fun (2021) me Titra Shqip
The Nun (2018) me Titra Shqip
Bodies Bodies Bodies (2022) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
Warhunt (2022) me Titra Shqip
Cry Wolf (2005) me Titra Shqip
Morbius (2022) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip