Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2355 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Decadencia (2015) me Titra Shqip

Decadencia (2015) me Titra Shqip

Nov. 22, 2015Mexico91 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Anabel Bolio është një grua punëtore e bukur dhe e re; Oskar Pratz është një sipërmarrës i shkëlqyeshëm dhe i pashëm. Një shkëndijë tërheqjeje e ndërsjellë është e pashmangshme dhe pason një romancë e rrëmujshme. Por, ato shtresa për të qenë historia e dashurisë perfekte prishen shpejt dhe bien poshtë në lojëra të rrezikshme seksuale që çojnë në tragjedi.

Decadencia (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Decadencia
Vlerësimi IMDb 4.5 371 vota
Vlerësimi TMDb 4.1 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
Is Anybody There? (2009) me Titra Shqip
Ashley Jones Is Perfectly Normal (2021) me Titra Shqip
Brokeback Mountain 2005
Modern Times (1936) me Titra Shqip
Between Summer and Fall (2018) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
Violation (2020) me Titra Shqip
Most Eligible Bachelor (2021) me Titra Shqip
A Hero (2021) me Titra Shqip