Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 391 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Death Valley (2021) me Titra Shqip

Death Valley (2021) me Titra Shqip

Misioni ka shkuar në ferrNov. 18, 2021Canada91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë Luftës së Ftohtë, një grup mercenarësh të paskrupullt dërgohet në një mision për të shpëtuar një bioinxhinier të burgosur brenda një bunkeri. Me të hyrë në strukturën e nëndheshme, ushtarët shpejt e gjejnë veten duke luftuar për mbijetesë, duke u sulmuar nga një krijesë e panjohur dhe gjakatare.

Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Death Valley
Vlerësimi IMDb 4.6 373 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Legion 2010
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Combustion (2013) me Titra Shqip
Vengeance is Mine (2021) me Titra Shqip
The System (2022) me Titra Shqip
Baby (2015) me Titra Shqip
Survivor (2015) me Titra Shqip
Halloween Ends (2022) me Titra Shqip
Semper Fi (2019) me Titra Shqip
Riot Girls (2019) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
Umma (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit