Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Death of a Fool (2020) me Titra Shqip

Death of a Fool (2020) me Titra Shqip

Pavdekësia vjen me një çmimFeb. 20, 2020Unknown84 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një adoleshent dhe gjyshi i tij që po vdes kryejnë hetime për jetën e përtejme në Miami, kur një burrë misterioz i punëson ata për të gjetur sekretin e pavdekësisë.

Death of a Fool (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Death of a Fool
Vlerësimi IMDb 5.6 274 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Samaritan (2022) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
The Man from U.N.C.L.E. (2015) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Robbing Mussolini (2022) me Titra Shqip
Big Game (2014) me Titra Shqip
Snow White and the Seven Dwarfs (1938) me Dublim Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
The Lazarus Effect (2015) me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit