Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 259 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Deadpool 2016 me Titra Shqip

Deadpool 2016 me Titra Shqip

Dëshmoni fillimin e një fundi të lumturFeb. 09, 2016United States108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-agjent i forcave speciale u kthye në mercenar, Wade Wilson fiton fuqi të jashtëzakonshme shëruese dhe adopton alter egon e Deadpool pasi iu nënshtrua një eksperimenti. I armatosur me aftësi të reja dhe i bekuar me humor të zi, ai do të ndjekë njeriun që gati i shkatërroi jetën.

Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Deadpool 2016 me Titra Shqip
Titulli origjinal Deadpool
Vlerësimi IMDb 8 925,349 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 24,998 vota

Regjizori

Tim Miller
Regjizori

Aktorët

Ryan Reynolds isWade / Deadpool
Wade / Deadpool
Gina Carano isAngel Dust
Angel Dust
Brianna Hildebrand isNegasonic Teenage Warhead
Negasonic Teenage Warhead
Karan Soni isDopinder
Dopinder
Jed Rees isRecruiter
Recruiter
Stefan Kapičić isColossus (voice)
Colossus (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Infinite (2021) me Titra Shqip
U311 Cherkasy (2020) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
Wild Child 2008 me Titra Shqip
Species 1995
Derailed (2002) me Titra Shqip
Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
8-Bit Christmas (2021) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
The Spy Who Dumped Me (2018) me Titra Shqip
Wedding Season (2022) me Titra Shqip
8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit