Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 382 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
Deadlock (2021) me Titra Shqip

Deadlock (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ron Whitlock, një kriminel i kërkuar, drejton një ekip mercenarësh në një mision hakmarrjeje. Të bindur se qeveria po vepron kundër tyre, grupi i pamëshirshëm kap një central bërthamor dhe merr peng të gjithë të pranishmit. Me qytetin e afërt në prag të shkatërrimit, do të jetë në dorën e një rojtari elitar në pension të shpëtojë mijëra jetë të pafajshëm para se të jetë tepër vonë.

Deadlock (2021) me Titra Shqip
Deadlock (2021) me Titra Shqip
Deadlock (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Deadlock
Vlerësimi IMDb 5 6 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Watchmen (2009) me Titra Shqip
Naples in Veils (2017) me Titra Shqip
Poseidon 2006
Life of Pi (2012) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip
Frontier(s) 2007
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Ignatius of Loyola (2016) me Titra Shqip
Drejt Fundit aka Towards the End (2015) Film Shqiptar
Tenet (2020)
Detyre e Posacme aka Special Task (1963) Film Shqiptar

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit