Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 376 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip

Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip

Hakmarrja për çmimin e duhur.Sep. 30, 2022Canada106 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

1897. I vdekur për një Dollar ndjek gjahtarin veteran të shperblimeve Max Borlund thellë në Meksikë ku ndeshet me bixhozin profesionist dhe të jashtëligjshëm Joe Cribbens – një armik i betuar që Max e dërgoi në burg vite më parë. Borlund është në një mision për të gjetur dhe kthyer Rachel Kidd, gruaja peng e një biznesmeni të pasur Santa Fe. Duke zbuluar se zonja Kidd në fakt ka ikur nga një martesë abuzive, Max në fund përballet me një zgjedhje: të përfundojë punën e pandershme që është punësuar për të kryer ose të qëndrojë mënjanë ndërkohë që mercenarët e pamëshirshëm dhe rivali i tij për një kohë të gjatë janë afër… Max dhe partneri i tij Alonzo Poe nuk ka asgjë për të fituar nëse rezistojnë – asgjë përveç nderit.

Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip
Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip
Dead for a Dollar (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dead for a Dollar
Vlerësimi IMDb 4.9 753 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 10 vota

Regjizori

Walter Hill
Regjizori

Aktorët

Christoph Waltz isMax Borlund
Max Borlund
Willem Dafoe isJoe Cribbens
Joe Cribbens
Rachel Brosnahan isRachel Kidd
Rachel Kidd
Hamish Linklater isMartin Kidd
Martin Kidd
Benjamin Bratt isTiberio Vargas
Tiberio Vargas
Guy Burnet isEnglish Bill
English Bill
Brandon Scott isElijah Jones
Elijah Jones
Scott Peat isJack Tyree
Jack Tyree
Warren Burke isSergeant Poe
Sergeant Poe
Luis Chávez isEsteban Romero
Esteban Romero
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Watcher (2022) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
The Moderator (2022) me Titra Shqip
You Won’t Be Alone (2022) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Replicant (2001) me Titra Shqip
Death Saved My Life (2021) me Titra Shqip
Quiet Kill 2004
The Happening (2008) me Titra Shqip
Don 2006 me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit