Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 56 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip

David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip

Sep. 28, 2020United Kingdom83 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Prodhuesi i dokumentarit David Attenborough është padyshim njeriu që e njeh botën natyrore më mirë se kushdo. Në më shumë se 90 vjet të jetës së tij, ai ka vizituar të gjitha kontinentet e globit, ka eksploruar vendet më të egra dhe ka dokumentuar mrekullitë e natyrës.

David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
David Attenborough: A Life on Our Planet (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal David Attenborough: A Life on Our Planet
Vlerësimi IMDb 9 29,773 vota
Vlerësimi TMDb 8.6 205 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali (2021) me Titra Shqip
Sir Alex Ferguson: Never Give In (2021) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
14 Peaks: Nothing Is Impossible (2021) me Titra Shqip
My Octopus Teacher (2020) me Titra Shqip
Seaspiracy 2021
After Porn Ends 2 (2017) me Titra Shqip
Deliver Us from Evil (2006) me Titra Shqip
Futura (2021) me Titra Shqip
The Year Earth Changed 2021
Murderball (2005) me Titra Shqip
Ronaldo (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit