Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 165 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Dark Was the Night (2014) me Titra Shqip

Dark Was the Night (2014) me Titra Shqip

Rrënjët e së Keqes jane thelle.Oct. 17, 2014USA97 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një e keqe lëshohet në një qytet të vogël kur një kompani prerjesh ngre një dyqan në pyjet fqinje. I izoluar dhe i kërcënuar, një forcë misterioze e fshehur brenda pemëve jashtë qytetit të vogël të Maiden Woods, shkakton frikë te banorët e qytetit ndërsa Sherifi Paul Shields përpiqet të kapërcejë demonët e së kaluarës së tij duke mbrojtur ata që i do.

Dark Was the Night (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dark Was the Night
Vlerësimi IMDb 5.6 10,410 vota
Vlerësimi TMDb 5.596 208 vota

Regjizori

Jack Heller
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Munich: The Edge of War (2021) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
Shadow in the Cloud 2020
Zombieland: Double Tap (2019) me Titra Shqip
Crimson Peak (2015) me Titra Shqip
Let Him Go (2020) me Titra Shqip
The Calm Beyond (2020) me Titra Shqip
Insidious: The Dark Realm (2022) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Run! Bitch Run! (2009) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Without Remorse 2021 me Titra Shqip
For the Sake of Vicious (2021)

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit