Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Dark Moon Rising (2015) me Titra Shqip

Dark Moon Rising (2015) me Titra Shqip

Lutuni për lindjen e diellitAug. 04, 2015USA85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup ujqërsh që ndryshojnë formën zbresin në një qytet të vogël në kërkim të një vajze që rilind një herë në 2000 vjet. Ajo mban çelësin e mbijetesës së tyre dhe të gjithë ata që do të qëndrojnë në rrugën e tyre do të vdesin.

Dark Moon Rising (2015) me Titra Shqip
Dark Moon Rising (2015) me Titra Shqip
Dark Moon Rising (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dark Moon Rising
Vlerësimi IMDb 3.6 6,724 vota
Vlerësimi TMDb 3.1 32 vota

Regjizori

Tristan Price
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Piranha 3DD (2012) me Titra Shqip
Awoken (2020) me Titra Shqip
The Cursed (2021) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Lara Croft: Tomb Raider (2001) me Titra Shqip
Phobias 2021
Silent Night (2021) me Titra Shqip
Death Count (2022) me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Autopsy (2008) me Titra Shqip
Paranormal Activity (2007) me Titra Shqip
The Hole (2009) me Titra Shqip