Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 105 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip

Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip

Ajo theu rregullat... dhe ndryshoi jetën e tyre.Aug. 11, 1995USA99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ish-marinsia Louanne Johnson merr një koncert duke dhënë mësim në një program pilot për adoleshentët e zgjuar, por me pak sukses në një shkollë të mesme famëkeqe në brendësi të qytetit. Pasi ka kaluar një ditë të parë të tmerrshme, ajo vendos që duhet t’i japë erës dekorimin. Kur Johnson kthehet në klasë, ajo e bën këtë e armatosur me një qëndrim jo të pakuptimtë të informuar nga trajnimi i saj ushtarak dhe një vendosmëri e patrembur për të përmirësuar jetën e studentëve të saj – pavarësisht nga kostoja.

Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dangerous Minds
Vlerësimi IMDb 6.5 53,396 vota
Vlerësimi TMDb 6.943 939 vota

Regjizori

John N. Smith
Regjizori

Aktorët

Michelle Pfeiffer isLouanne Johnson
Louanne Johnson
George Dzundza isHal Griffith
Hal Griffith
Courtney B. Vance isGeorge Grandey
George Grandey
Robin Bartlett isCarla Nichols
Carla Nichols
Lorraine Toussaint isIrene Roberts
Irene Roberts
Renoly Santiago isRaul Sanchero
Raul Sanchero
Beatrice Winde isMary Benton
Mary Benton
Wade Dominguez isEmilio Ramirez
Emilio Ramirez
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Guilty (2021) me Titra Shqip
Heart of Champions (2021) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
Pompei (2020) me Titra Shqip
Ararat 2002
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
Honey 4: Rise Up and Dance (2018) me Titra Shqip
The Innocents (2021) me Titra Shqip
Erotica 2022 (2020) me Titra Shqip
Lucky Luciano (1973) me Titra Shqip
Madame Claude 2021 me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit