Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 443 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2embedsb.com
  • Server 3fcom
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip

Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip

Brenda të gjithëve është një kufi që pret të zbulohet.Mar. 30, 1990United Kingdom181 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota


Përshkrimi i Filmit

Togeri John Dumbar bëhet një hero lufte pavarësisht nga vetja; si çmim ai merr kalin Sisko dhe autorizimin për të zgjedhur destinacionin e tij të ardhshëm. Dumbar kërkon të dërgohet në një post në kufirin indian, në territorin e Sioux. Fillon një periudhë për të që do ta ndryshojë thellësisht dhe do ta bëjë të rilindë si një burrë i ri në fisin e Zogut Kicking dhe Wind in Hair.

Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dances with Wolves
Vlerësimi IMDb 8 251,472 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 3,136 vota

Regjizori

Kevin Costner
Regjizori

Aktorët

Kevin Costner isLieutenant Dunbar
Lieutenant Dunbar
Mary McDonnell isStands With A Fist
Stands With A Fist
Graham Greene isKicking Bird
Kicking Bird
Rodney A. Grant isWind In His Hair
Wind In His Hair
Tantoo Cardinal isBlack Shawl
Black Shawl
Charles Rocket isLieutenant Elgin
Lieutenant Elgin
Maury Chaykin isMajor Fambrough
Major Fambrough
Jimmy Herman isStone Calf
Stone Calf
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
The Fortress (2017) me Titra Shqip
Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Spider-Man: No Way Home (2021) me Titra Shqip
Bergman Island (2021) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip
Never Back Down: Revolt (2021) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Alienoid (2022) me Titra Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip