Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 475 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Damon’s Revenge (2022) me Titra Shqip

Damon’s Revenge (2022) me Titra Shqip

Ai po vjen për juJan. 28, 2022USA89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup shokësh kalojnë fundjavën tek shtëpia e shoqes në liqen. I bashkuar dhe sherifi lokal, grupi hasen me të burgosurin e larguar dhe me një ndjekës të frikshëm e vrasës me emrin Damon.

Damon’s Revenge (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Damon's Revenge
Vlerësimi IMDb 5.3 780 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 2 vota

Regjizori

David Gere
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Inland Empire 2006
It Follows (2014) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Berberian Sound Studio (2012) me Titra Shqip
The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
The Exorcist (1973) me Titra Shqip
The Deep Ones (2020) me Titra Shqip
The Power 2021
The Vatican Tapes (2015) me Titra Shqip
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
In the Forest (2022) me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit