Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Damascus Cover (2017) me Titra Shqip

Damascus Cover (2017) me Titra Shqip

Oct. 23, 2017United Kingdom93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një spiun lundron në terrenin e pasigurt të dashurisë dhe mbijetesës gjatë një misioni të fshehtë në Siri.

Damascus Cover (2017) me Titra Shqip
Damascus Cover (2017) me Titra Shqip
Damascus Cover (2017) me Titra Shqip
Damascus Cover (2017) me Titra Shqip
Damascus Cover (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Damascus Cover
Vlerësimi IMDb 5.3 3,011 vota
Vlerësimi TMDb 5.7 51 vota

Regjizori

Aktorët

Jonathan Rhys Meyers isAri Ben-Sion / Hans Hoffmann
Ari Ben-Sion / Hans Hoffmann
Jürgen Prochnow isFranz Ludin
Franz Ludin
Anas El Baz isSirian Spy
Sirian Spy
Tsahi Halevi isRami Elon
Rami Elon
Ben Affan isMustapha
Mustapha
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
Cube 2: Hypercube (2002) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
The Night House (2021) me Titra Shqip
Rambo: First Blood Part II (1985) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
Madras Cafe (2013) me Titra Shqip
Barbarian (2022) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
The Inhabitant (2022) me Titra Shqip
Brick 2006
Superstition (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit